Ahoj z prázdnin…


Prázdniny jsou už sice dávno za námi, ale vzpomínky na krásné chvíle v nás rezonují dlouhou dobu. Proto jsme pro naše žáky v průběhu měsíců září a října vyhlásili speciální celoškolní soutěž Ahoj z prázdnin, která jim měla umožnit se ještě na chvíli ponořit do hlubin uplynulých letních dnů, zavzpomínat na zážitky, objevy, zamilovaná vzplanutí, velká dobrodružství, nečekaná přátelství, neuvěřitelné výpravy a neopakovatelné chvíle, které o prázdninách prožili.
Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií: výtvarné, určené žákům 1. stupně, a literární, v níž soupeřili žáci 2. stupně. Výsledkem byla nejen krásná výtvarná dílka, ale také zajímavé a nápadité texty.
Pro finalisty výtvarné kategorie hlasovali všichni žáci 1. stupně. Literární část hodnotily vyučující českého jazyka a literatury. Vybrat ty nejlepší nebylo vůbec jednoduché… Vítězové obdrželi věcné ceny. Gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za účast v soutěži.

Výtvarná kategorie – prvňáčci:
Roman Piegza

Výtvarná kategorie –2.-5. třída
1. místo – Andrea Swienczková
2. místo – Ema Žákovičová
3. místo – Jiří Bernatík

Literární kategorie – 2. stupeň:
1. místo – Michaela Dziadková
2. místo – Johana Krejčí
3. místo – Agáta Vejmelková

cena poroty – Natálie Jaworská

Mgr. Zuzana Mangirasová, Mgr. Kateřina Sekulová