Anděl 2021 - VÝTVARNÁ SOUTĚŽ


I přes všechna nepříjemná opatření a omezení, se kterými se musíme potýkat, jsme se i letos pokusili vytvořit si ve škole sváteční předvánoční atmosféru. Vykouzlil ji třeba vánoční strom plný světýlek a papírových ozdob nebo melodie koled, které vítaly v hlavní chodbě každého příchozího. A k tomu všemu… Andělé!

Přilétli ze všech tříd a byli více než krásní! Velcí, malí, z papíru, ze dřeva, z textilu, svítící i třpytící se. Jejich výstavu si mohly děti i zaměstnanci školy během několika dnů prohlédnout, ale hlavně jsme si vybrali v každé kategorii toho „jednoho - nejhezčího“. Přestože v letošním roce nemohli výstavu zhlédnout a hlasovat v ní hosté z řad veřejnosti, sešlo se úctyhodných 211 platných hlasovacích lístků. Ty rozhodly o tom, že nejpovedenější andělé vznikli šikovnýma rukama těchto našich žáků:

Kategorie 1. – 3. ročníku:
1. místo: Viktorie Kadłubiecová
2. místo: Lea Kovaříková
3. místo: Lucie Adamcová

Kategorie 4. – 5. ročníku:
1. místo: Eliška Žylková
2. místo: Kristýna Zymová
3. místo: Eliška Hlaváčová

Kategorie 6. – 9. ročník:
1. místo: Radek Fiačan
2. místo: Anna Hlaváčová
3. místo: Vanessa Švajná

Děkujeme za spolupráci Spolku rodičů a přátel školy Hrabina za finanční zajištění odměn pro oceněné žáky.

K. Sekulová