Bludiště

Ve dnech 5. – 6. března 2019 se žáci 9. B zúčastnili natáčení soutěže ostravského televizního studia – BLUDIŠTĚ.

Naši soutěžící zvládli většinu úkolů, jak vědomostních, tak sportovních, na výbornou. Čtveřici našich žáků ve složení Arian Mustafa, Tobiáš Burkot, Sebastian Miksch a Patrik Postuwka se podařilo neuvěřitelné – dosáhli hattricku – a podařilo se jim tak třikrát vyhrát tuto náročnou soutěž. Při tom byli podporováni publikem, které se skládalo z jejich spolužáků z 9. B a 8. B. Přestože se jim nepodařilo zvládnout závěrečnou soutěž (balancovník), a nevyhráli tak žádnou hodnotnou cenu, můžou být právem hrdí na svůj výkon.

Tímto bychom také chtěli poděkovat SRPŠ Hrabina, které žákům 9.B zakoupilo krásné mikiny, v nichž se žáci objeví i v televizi (poprvé 4. května 2019), a zároveň děkujeme za úhradu nákladů na autobus, jenž nás vezl na natáčení.

Žáci 9.B