Bobřík informatiky - informatická soutěž pro žáky základních a středních škol

Ve dnech 14. a 15.11. 2012 se žáci ZŠ pracoviště Slezská zúčastnili národního kola soutěže Bobřík informatiky. V celkovém počtu 27 650 účastníků se vůbec neztratili. Úspěšnými řešiteli kategorie Benjamin se stali Adam Kelner z VI.B, Ondřej Sabela a Jakub Kaczmarczyk ze VII.B. V kategorii Kadet získali ocenění Úspěšný řešitel:Jakub Stryja, Filip Sikora, Jakub Cywka z VIII.B , Kateřina Ivánková, Lucie Jedzoková, Lucie Gálová a Alan Godi z IX.B.
Nejlepšího umístění z naší školy dosáhla s počtem 221 bodů z celkových 237 Kateřina Iváková z IX.B a obsadila tak velmi pěkné 65. místo v celkovém celorepublikovém pořadí.
Jak naši žáci soutěžili, se můžete podívat na této adrese  (klikni zde):

                Mgr. Helena Lazarová