Království lesních skřítků chata Mečová - 2. den 27.5.2019

Dnešní den začal rozcvičkou v 7h ráno. Potom nás čekala super snídaně, kdy jsme si mohli vybrat, na co jsme měli chuť. Po výuce přijel pan Michal Bojda, který nám přednášel o šelmách v Beskydech. Po výborném obědě jsme si rozdali první dopisy z domova, převlékli se do kostýmů skřítků a vydali se na výšlap na horskou chatu Martiňák. Tam jsme si mohli koupit nějaké drobnosti a po cestě zpět splnit další úkol naší týdenní hry – Království rychlonožky. Na večeři nám pan vedoucí uvařil výborné špagety. Po ní jsme si nakreslili další království do mapy a připravili si obrysy skřítků na trička. Pak nás čekalo sprchování, čtení pohádek a spinkání.

Fotky z dnešního dne naleznete zde:

https://zshrabina.rajce.idnes.cz/Kralovstvi_lesnich_skritku_chata_Mecova_2._den_27.5.2019/