Království lesních skřítků chata Mečová - 3. den 28.5.2019

 Dnešní ráno opět začalo budíčkem a rozcvičkou. Po cestě z rozcvičky jsme narazili na Zlatý důl lesních skřítků! Každý jsme si z něj trošku nabrali do svého ešusu a donesli jsme si ho k chatě. Pak následovala výborná snídaně a dopolední škola. Déšť nás nevyvedl z míry, společně jsme si zazpívali a zahráli hudební scénky. Nejlepší byli odměněni. Po opět výborném obědě jsme si rozdali poštu z domova a šli odpočívat před odpoledním programem. Venku bylo sice příjemné teplo, ale začalo pršet a my jsme mohli využít naše pláštěnky a holínky. Vydali jsme se na výpravu do lesa. Po cestě jsme potkali tři krásné mloky, zahráli jsme si hru a zkontrolovali domečky, které jsme stavěli v neděli. Na svačinku jsme měli výborný čokoládový muffin, a pak už jsme konečně mohli rýžovat skřítčí zlato, což nás hodně bavilo! Na večeři byla vtipná kaše a protože venku opět začalo pršet, dokončili jsme si svá trička a domalovali další království v naší mapě – Království zlata. Pak už nás čekala večerní hygiena a společné čtení pohádky na dobrou noc.

 

Fotky naleznete zde:

https://zshrabina.rajce.idnes.cz/Kralovstvi_lesnich_skritku_chata_Mecova_3._den_28.5.2019