Království lesních skřítků chata Mečová - 4. den 29.5.2019

Dnes jsme se probudili do deště a zimy a tím pádem se rozcvička konala na pokojích. Po snídani probíhala výuka, hra skřítkova doplňovačka a soutěž malého spisovatele, kdy jsme psali pohádky o skřítcích.

Na oběd byla výborná svíčková s knedlíkem, pak jsme si mohli koupit něco dobrého v bufetu. Po odpoledním klidu jsme si oblékli pláštěnky, gumáky a vydali se do lesa. Tam nás čekal orientační běh s plněním úkolů Království botanikus. Tím jsme splnili všech 5 úkolů naší etapové hry ve škole v přírodě. Po doběhnutí jsme dostali k vyluštění vzkaz v Morseovce, dodělali si poslední království v naší mapě a vyrobili si skřítky z březového dřeva. Na večeři byly párky opečené v troubě, protože pořád pršelo a táborák se nekonal. Po večeři jsme se sprchovali, četli si zápisky z pobytových deníčků a tradiční večerní pohádku na dobrou noc.

Fotky naleznete zde:

https://zshrabina.rajce.idnes.cz/Kralovstvi_lesnich_skritku_chata_Mecova_4._den_29.5.2019/