Království lesních skřítků chata Mečová 5. den 30.5.2019

Dnešní ráno bylo studené a zamračené, ovšem my jsme se vzbudili plní elánu a s úsměvem na tváři. Rozcvičku jsme tentokrát měli ve společenské místnosti. Opět výborná snídaně nám dodala energii, kterou jsme potřebovali uplatnit v dopoledních soutěžích a hlavně k hledání pokladu. Ten nebyl zakopaný, ale pověšený na stromě. Po rozdání odměn jsme se vydali dostavět skřítčí domečky a pak už jsme se těšili na oběd. V odpoledním klidu nás čekalo balení. Mnozí z nás byli překvapeni, jak se to tam těm maminkám mohlo vejít. Dokonce jsme našli i věci, o kterých jsme tvrdili, že je nemáme. Nakonec se nám to povedlo, kufry jsme zdárně zavřeli a šli se dívat na pohádku Království lesních skřítků, protože venku stále pršelo a my už jsme měli oblečení a obutí do deště sbalené. Po pohádce jsme si zahráli Bingo o malé ceny a následovala večeře. Jakmile jsme měli plná bříška nastalo velké vyhodnocování všech soutěží. Rozdávaly se ceny a diplomy. Dneska nám usínání nešlo, protože už se těšíme domů. Takže AHOJ ZÍTRA!

 Fotky naleznete zde:

https://zshrabina.rajce.idnes.cz/Kralovstvi_lesnich_skritku_chata_Mecova_5._den_30.5.2019