„O nejhezčí ozdobu na vánoční strom“

Vánoční strom, který stojí ve vstupním prostoru budovy na ulici Slezská, jen tak nepřehlédnete. Letos je obzvlášť krásný! Zdobí jej totiž originální dekorace. Nejsou koupené, ale vlastnoručně vyrobené žáky školy, kteří se se svou prací přihlásili do celoškolní soutěže „O nejhezčí ozdobu na vánoční strom“. Celý měsíc před zahájením vánočního jarmarku mohly děti vyrábět a tvořit z jakéhokoliv materiálu. A tak visí na stromečku 69 dekorací papírových, dřevěných, z peří i ze skla, můžete obdivovat ozdoby z šišek, ořechových skořápek, vlny nebo z materiálu, o kterém jste ani netušili, že se dá použít… Autoři přihlášených prací prokázali širokou fantazii i vkus.
Nejhezčí ozdoby byly vybrány v anonymní anketě. Hlasovat mohli všichni žáci a zaměstnanci školy. Líbily se všechny dekorace, každá práce získala alespoň jeden hlas. Přesto byly takové, které oslovily nejvíce „porotců“. Jejich autoři získali při slavnostním zahájení vánočního jarmarku diplom a balíček výtvarných potřeb, které dětem zakoupil Spolek rodičů a přátel školy Hrabina.

Kategorie 1. - 3. ročník
1. místo: Kristýna Mynařová (II.C)
2. místo: Max Ondrúšek (I.B)

Kategorie 4. - 5. ročník
1. místo: Silvie Konvičková (V.C)
2. místo: Miriam Tasková (V.C)
Daniel Dziadek (V.C)

Kategorie 6. - 9. ročník
1. místo: Natálie Jaworská (VII.B)
2. místo: Eliška Žákovčíková (VI.B)