Pozvánka na besedu pro rodiče

 Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na odbornou besedu se zástupci Modrého kříže Český Těšín, která se uskuteční před třídními schůzkami na ZŠ Slezská. Beseda je primárně určena rodičům žáků 7.–9. ročníků ze ZŠ Slezská.

KDY: čtvrtek 28. listopadu 2019 od 15:30 v VI. C (přízemí, číslo dveří 59).

TÉMA: Prevence, aneb co dělat, abych minimalizoval/a riziko užívání drog u dítěte

• Co byste chtěli vědět o drogách a bojíte se zeptat?
• Víte, jak která droga působí?
• Myslíte si, že poznáte, že vaše dítě bere drogy?
• Co je závislost?
• Co vám řekne výsledek testu na drogy a co s tím můžete dělat?
• Co dělat, když už dítě drogy bere?

Jelikož pociťujeme, že je toto téma velmi aktuální, a cítíme potřebnost předání těchto informací Vám, rodičům našich žáků, budeme velmi rádi, zúčastníte-li se této akce. Poté proběhnou třídní schůzky za 1. čtvrtletí školního roku 2019/2020.

Těší se na Vás kolektiv vyučujících ZŠ Hrabina