Třída 5.C. je vítězem KRAJSKÉHO kola jazykového šampionátu s WocaBee!

Žáci třídy AJ 5.C (2020) 1.sk. získali prvenství v procvičování slovíček v Moravskoslezském kraji a postupují do celorepublikového šampionátu.

Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky.
Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků (jenom v okrese Karviná soutěžilo 38 tříd).

Stali se tak krajskými WocaBee šampiony a postupují do celorepublikového kola, které probíhá od 24. do 27. listopadu 2020.
Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Jen pro představu, žáci během 4 dnů v krajském kole procvičili asi 80 balíčků se slovíčky (v průměru má každý balíček 10 slovíček, vět i frází). Aby uspěli v celorepublikovém kole, budou muset procvičit minimálně 100 balíčků. Takže zadarmo to nebude .

Mgr. Marta Jalowiczorzová