Úspěch ve výtvarné soutěži „Den stromů“

Výtvarnou soutěž, ve které mohou žáci libovolnou technikou ztvárnit motiv stromu, vyhlašuje Albrechtova střední škola ve spolupráci s Městem Český Těšín každoročně. Akce bývá první výtvarnou soutěží ve školním roce. A také první podzimní dny nabídly mladým „umělcům“ inspiraci -jak zachytit tvary stromů nebo jejich barvy. Nové dojmy zachytili žáci ve svých dílech v rámci výuky výtvarné výchovy.

V 7. a 8. ročníku vznikla série prací, ve které byla využita malba, kresba i prostorové tvoření a která byla oceněna 3. místem v kategorii II. stupně základních škol. Gratulujeme!

Autoři oceněné práce:

K. Amborska (VII.B)
M. Burkotová (VII.B)
M. Dziadková (VII.B)
D. Franioková (VII.B)
K. Kostková (VIII.B)
M. Křístková (VIII.B)
V. Martinková (VIII.B)
M. Pastrňák I. (VIII.B)
E. Perzinová (VII.B)
L. Stabrawová (VIII.B)
F.Šildr (VIII.B)
L. Vávrová (VII.B)
O. Žvák (VII.B)