Vánoční večírek VI.B

Dne 19.12. 2013 žáci VI.B šli do školy i odpoledne. Kdyby se měli učit, dobrovolně by asi nepřišli. O učení ale nešlo, měli vánoční večírek. Až na jednoho, který se omluvil, dorazili všichni. Třída se proměnila v hudební klub, Lukáš O. donesl reprobedny a společně s Petrem B. si nachystali písničky na celý večer. Šlo jim to výborně.
Cílem této akce bylo především to, aby se kolektiv co nejvíce sblížil, naučil se spolu vycházet a správně komunikovat. Celá akce se velmi vydařila, zažili jsme spoustu legrace, pracovali ve skupinách, soutěžili a předváděli se. Cíle byly splněny, děti se dobře bavily a dostaly příležitost se lépe poznat nejen při učení, ale i při zábavě.
                Mgr. Marta Jalowiczorzová

Před vánočními svátky pro nás paní učitelka připravila vánoční večírek, který se moc povedl. Na večírku jsme zažili spoustu legrace a zábavy. Kromě různých her jsme si také pochutnali na dobrem jídle a pití, došlo také na dárky, které jsme si mezi sebou vyměnili. Večírek se mi líbil a už teď se moc těším na další akci, kterou pro nás paní učitelka připraví.
                David Netopil VI.B

Když jsme se dozvěděli, že večírek určitě bude, byli jsme celá třída strašně napjatá a natěšená! Ve čtvrtek po vyučování jsme konečně přišli do třídy, vybalili si občerstvení a vše potřebné, ta pravá vánoční atmosféra mohla začít! Začali jsme hrou s obálkou, kde byly na tenkých papírcích úkoly, které měl dotyčný splnit, když se hudba. Byla to legrace a dost jsme se nasmáli. Pak jsme si předávali dárky a všichni s tím, co dostali, byli spokojeni. Potom jsme čekali na objednanou pizzu a čekání nám zpříjemnila hudba, u které to někteří fakt rozjeli! Neminula nás ani stezka odvahy, do které jsme šli s nebojácným přístupem. Cílem hry bylo spolupracovat ve skupinách, sesbírat všechny kartičky své barvy a vytvořit z nich srozumitelná slova! Tajenku jsme nakonec sestavili, zněla: VÁNOCE S KAMARÁDY! Potom následovalo vyhodnocení vítězů i poražených, poté přestávka, kdy si někteří povídali, jiní dojídali zbytky pizzy během puštěné hudby. Pak jsme zhlédli komediální film, který se všem líbil. Všichni došli domů v pořádku, i když ospalí a unavení. Všem se vánoční večírek líbil a byl senza. Mně se nejvíc líbila stezka odvahy a moc mi chutnala pizza.
              Sporyszová Jana VI.B

Celý večírek se moc povedl. Líbily se mi písničky, které pouštěli Péťa a Lukáš. Taky dali možnost písničky na přáni (moje byla od Inny-Tu si Eu).
Super bylo i překvapení, co pro nás přichystala paní učitelka. Byla to noční hra (sbírání papírků, tajenka).
Co se týče dárků, tak byly moc pěkné (dostala jsem krásný hrníček s jahůdkami, krásnou voňavou svíčku a ještě k tomu všemu krásnou červenou sponku ve tvaru mašličky).
Zkrátka se mi líbilo úplně všechno, jsem moc ráda, že to pro nás učitelka zorganizovala.
             Juroszová Magda VI.B

Na vánočním večírku se mi líbilo všechno. Byla zábava, hudba, hry, prostě vše!
Nikdo se nenudil, všichni se zapojili a dobře bavili. Dárky byly úžasné. Každý něco dostal, ale já se radovala asi nejvíc! Dostala jsem 4 náušnice, náramek a náhrdelník, ale nejvíc jsem byla nadšená z medvídka, co voní po meduňce!
Jídla bylo taky dost! Každý si dal povinně pizzu, která byla úžasná, nejradši bych si dala ještě. Bylo ještě cukroví a různé křupky a chipsy atd.
Diskotéka byla trochu krátká, já jsem netancovala, ale seděla a koukala. Někteří se ale rozjeli hned při prvních tónech.
Tento den byl nezapomenutelný! Snad bude ještě nějaký podobný, abychom se zase mohli jako správný kolektiv pořádně vyřádit!
             Dorota Grzegorzová VI.B