Vyšlo 1. číslo Větrníku ve školním roce 2014/2015

Zdravím všechny věrné čtenáře časopisu Hrabinský větrník! I letos pro vás chceme připravovat zajímavé čtení, obrázky, rubriky a rozhovory. V letošním roce se do kroužku přihlásilo 9 žáků, což sice není moc, ale všichni jsou velmi šikovní a aktivní, takže se nám podařilo vytisknout první číslo. Není to jednoduchá práce, moc se snažíme, aby vás naše články zaujaly a povzbudily ke čtení a k vlastní tvorbě. Rádi mezi sebou uvidíme další nadané žáky, kteří nám s časopisem pomůžou.
V prvním čísle se seznámíte se všemi redaktory, těšit se taky můžete na pokračování fotorománu, který je mezi čtenáři velmi oblíbený.
Časopis si můžete letos koupit i na Vánočním jarmarku.

Krásné Vánoce a čtěte nás!

Mgr. Marta Jalowiczorzová

PřílohyVelikost
slo 01_14_12_04.doc152 KB