INFORMACE PRO RODIČE I ŽÁKY

 Vážení rodiče,

na základě aktuálně dostupných informací z MŠMT zůstanou školy i po zrušení nouzového stavu v ČR ve stejném režimu jako doposud, tzn. 1. a 2. ročníky formou prezenční výuky, zbylé ročníky distančně.


Mgr. Bc. Richard Zajac, ředitel školy


Vánoce ve Scratchi


Předvánoční čas nám přinesl do Klubu zábavné logiky = kroužku programování spoustu nápadů realizovaných v oblíbeném programu Scratch.
Rádi se s Vámi o některé z nich podělíme - třeba o animaci Jirky Pasze

nebo hravý vánoční příběh Viktora Barona

Další jsou ukryty zde:

Odkaz na další Scratch práce - Vánoce 2020

Pohodové a šťastné Vánoce přeje Klub zábavné logiky!

Mgr. Helena Lazarová


Krásné Vánoce přeje IV.C


Žáci IV.C pro vás vytvořili v hodinách ICT pro radost Vánoční přání v Malování.

Mgr. Helena Lazarová


13. ročník soutěže Bobřík informatiky


I přes náročné podmínky vyučování formou distanční výuky se naše škola opět letos v listopadu zapojila do dalšího celostátního kola soutěže Bobřík informatiky.
Velmi proto děkujeme VŠEM žákům, kteří otázky vyplnili a gratulujeme k získání titulu.

Úspěšný řešitel následujícím soutěžícím: /Jména jsou uvedená v pořádí dle počtu dosažených bodů /

Kategorie MINI/4-5. tř.:

Rajtrová Victoria, Viktor Baron, Jiří Bernatík, Matěj Drobisz, Ondřej Krzyžánek, Lucie Tříšková, Tomáš Horňák, Julie Elen Kaczmarczyková, Matouš Gryc, Matěj Majewski, Artur Vankát , Adéla Krzyžanková, Sindy Žváková, Lukáš Bruk, Kristýna Mynařová , Michal Uhlář, Ladislav Ledvoň, Jakub Niemczyk, Nikola Škorvánková, Valentýna Havlíčková,
Eliška Hlavačová, Tomáš Taska, Natálie Berglowiecová, Aneta Labudková, Sarah Harenžláková, Oliver Vacek, Richard Smuž

Kategorie Benjamin/6.- 7. tř.:

Lukáš Kula, Jan Stavarský, Mathias Polaino, Adam Labudek, Vít Tomiczek, Zuzana.Heinzová, David Humplík, Matušínská Klára, Martin Postuwka, Jan Kapusta, Daniel Zlámal, Kateřina Křístková, Elen Pastrňáková, David Liszka, Nela Wantulokova, Jakub Boháč

Kategorie Kadet/8.-9.tř.:

Laura Mikschová, Denisa Franioková, Marek Szkandera, Helena Krzyžánková, Taťána
Cviková, Karolína Křupalová, Lucie Vávrová, Johana Krejčí, Viktorie Kochová , Ema Šlehoferová, Mikuláš Černohorský, Michal Farník

Nejvyššího počtu bodů za školu -192- dosáhla žákyně Victoria Rajtrová ze ZŠ Ostravská.

Všem zúčastněným ještě jednou děkujeme! Na všechny se těšíme ve 14. ročníku 2021!

Mgr. Helena Lazarová, Mgr. Dagmar Nováková

Zapojeným učitelům děkujeme za organizační výpomoc.


ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZŠ Hrabina

Klikni na obrázek a dobře se bav: