Sdělení SRPŠ rodičům a Výroční zpráva SRPŠ

Vážení rodiče,
vzhledem k letošní epidemiologické situaci letos nebudeme svolávat valnou hromadu spolku. Pokud máte zájem se seznámit s fungováním spolku a akcemi pořádanými v loňském školním roce, bude na stránkách školy v sekci Spolek rodičů a přátel školy zveřejněna výroční zpráva a počátkem měsíce října bude tato zpráva také ke shlédnutí na nástěnkách přímo ve škole.

Pro letošní školní 2020/2021 rok výbor spolku rozhodl, že výše členského příspěvku bude kvůli nynější situaci pouze 100 Kč. Věříme, že během roku bude možné nějaké akce pro naše děti alespoň v rámci výuky uskutečnit. Pokud by to nebylo možné, dali bychom nevyčerpané letošní příspěvky k dispozici třídním učitelům, aby se s dětmi sami rozhodli, jak s nimi naloží.

Prosíme Vás tedy o úhradu příspěvků na bankovní účet spolku a to na č. účtu:
2801012836/2010 Fio Banka do 31. 10. 2020
Do zprávy pro příjemce, prosím uveďte příjmení a třídu žáka.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na email spolku a to srpshrabina@zsostravska.cz.
Velmi Vám děkujeme za podporu.

VÝROČNÍ ZPRÁVA SRPŠ - ZDE

Zápis ze 7. schůze SRPŠ

viz příloha

Zápis ze schůze SRPŠ č. 6

Zápis č. 6 ze schůze SRPŠ Hrabina se sídlem Ostravská 1710, 737 01 Český Těšín konané dne 23. 3. 2017

Omluveni: viz. prezenční listina
Host, Mgr. Helena Warcopová, Mgr. Bára Raszyková

1. Přivítání, prezence,

2. Vyhodnocení Karnevalu

3. Plán akcí na II. pololetí+hlasování

4. Závěr a termín další schůzky

ad 1 Schůzi zahájila pí. Ciompová přivítáním všech přítomných, podepsání prezenční listiny. Schůzky se zúčastnilo 13členů výboru.

ad 2 Vyhodnocení KARNEVALU – karneval hodnocen rodiči jako velmi úspěšný.

Příjmy 37 737 Kč
         Výdaje 20 668 Kč
         Zisk 17 069 Kč

Úpravy organizace karnevalu viz příloha, hlavní úkol dořešit způsob tomboly.

ad 3 Hlasování o výdajích na akce II. Pololetí

Zájezd Anglie
         NÁVRH: 500 Kč člen SRPŠ –vstupné do muzeí a památek
                         PRO 6 členů    PROTI 7 členů                             Návrh nebyl schválen.

Knihy do čítárny ZŠ Ostravská
         NÁVRH: 5.000 Kč – nákup knih do čítárny
                        PRO 11 členů   PROTI 2 členové                        Návrh byl schválen.

Slovníky + SW pro výuku Němčiny
         NÁVRH: 4.000 Kč – slovníky + SW pro výuku němčiny
                        PRO 11 členů   PROTI 2 členové                       Návrh byl schválen.

Školní soutěž Němčina
         NÁVRH: 800 Kč – nákup odměn pro výherce

MDD ZŠ Ostravská II. stupeň
         NÁVRH: 10.000 Kč – proplacení autobusu na výlet

AKCE:
         Odměna pro vítěznou třídu ve sběru víček
         NÁVRH: 200 Kč – odměna pro třídu za sběr víček
                     PRO 13 členů    PROTI 0 členů                          Návrh byl schválen.

Návrh zástupců učitelů, zda výbor spolku podpoří školní projekt OVOCE DO ŠKOL pro II. stupeň.
                     Projekt podpořili všichni přítomní členové.

Návrh zástupců učitelů, zda výbor spolku podpoří školní projekt MLÉKO DO ŠKOL pro I. stupeň.
                     Projekt podpořilo 5 členů výboru, 8 nepodpořilo.

Návrh na zorganizování radovánek na konci školního roku pro I. stupeň. V Chotěbuzi u kulturního střediska. Plánovaný termín 10. 6. 2017.
                    Návrh bude projednáván na další schůzce.

ad 4 Termín další schůzky bude v restauraci HAVANA 20. 4. 2017 v 17:00. Zapsala: pí. Ciompová V Českém Těšíně dne 4. 4. 2017

předsedkyně SRPŠ Ciompová

Novinky z činnosti SRPŠ Hrabina

Zápis č. 4 z jednání výboru SRPŠ Hrabina 1 ze dne 10. 12. 2015