Deník lyžařského výcviku - Den 5

22.2.2023 |  Jaroslav Šlehofer |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Poslední den lyžařského výcviku 2023.

Poslední den jsme vstávali o půl hodinu dříve, abychom jsme byly rychleji na snídani. U snídaně jsme dostali informace, že se máme důkladně sbalit a potom půjdeme lyžovat. Na svahu začalo pršet, ale nám to nevadilo. Po lyžování jsme šli na oběd. Po jídle jsme odnesli lyže na místo, kde měl přijet autobus. Prošli jsme kontrolou pokojů. Po kontrole jsme zavazadla odnesli do autobusu. Potom jsme jeli autobusem ke školní jídelně. Po příjezdu jsme dali lyže do školy a potom jsme se rozešli do svých domovů.

Kuba Stloukal 7.A

Fotogalerie