Recitační soutěž

27.2.2023 |  Madeleine Polášková |

Dne 9.2.2023 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se mnoho šikovných recitátorů, z nichž porota složená z p.učitelek I.a II.st vybrala Barborku Palowskou, II.C, Leu Kovaříkovou III.C, Kateřinu Vydrovou IV.C a Rostislava Šamaje IV.A a Alenu Kalužovou VI.C a Natálii Kubíkovou VII.C do městského kola.

Dne 20.2.2023 se v odpoledních hodinách v prostorách Těšínského divadla uskutečnilo městské kolo recitační soutěže,kterou organizovalo SVČ Amos Český Těšín. Všichni přítomní si mohli užít čas strávený poslechem krásně recitovaných básní a próz. Herci z Těšínského divadla hodnotili a vybírali ty nejlepší. A vůbec neměli lehké rozhodování, protože všichni soutěžící byli opravdu pečlivě připraveni.

Z naší školy se umístila na krásném 2.místě Lea Kovaříková za I.kategorii a Kateřina Vydrová také na 2.místě za II.kategorii. Děvčatům poblahopřál i p.ředitel Těšínského divadla Petr Kracík, který zároveň vyslovil poděkování všem zúčastněným dětem za hezký přednes.

Oběma děvčatům blahopřejeme k postupu do okresního kola, které se bude konat v Karviné. Držíme palce!!!