Turistický kurz 8. ročníků - 2. den

24.5.2023 |  Ingrid Waclawková |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Turistický kurz 8. ročníků - 2. den

Dneska po snídani jsme se rozdělili na dvě skupiny. Třídy 8.A a 8.B se vydaly na menší výšlap na Martiňák a my, to je 8.C, jsme jeli na kolech do Rožnova pod Radhoštěm.

Tam jsme zašli na Jurkovičovu rozhlednu, potom i do centra města, kde jsme měli krátký rozchod. Na zpáteční cestě jsme se mohli vykoupat u jezu. Odpoledne, kdy se obě skupiny opět spojily, se hrály různé hry uvnitř chaty, protože venku začala bouřka a silně pršelo.
Kluci ze třídy 8.C

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies