Turistický kurz 8. ročníků - 3. den

25.5.2023 |  Ingrid Waclawková |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Vstali jsme dneska o patnáct minut dříve, protože jsme spěchali na autobus do lanového centra.

Snídaně byla stejně dobrá jako vždycky.
Když jsme dorazili autobusem do Tarzanie, dostali jsme od průvodců instruktáž a vybavení. Mohli jsme si vybrat mezi obtížnostmi, zelená - těžší, žlutá - delší, lehčí. Po skončení nás čekala jízda lanovkou na Pustevny. Byla obrovská mlha. Najedli jsme se v restauraci. Poté jsme šli na chatu, trvalo to asi 3 hodiny.
Na večeři jsme měli boloňské špagety a na večerním programu jsme hráli hry.
Spánek ZZzz.
Kluci ze ZŠ Ostravská

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies