Turistický kurz 8. ročníku

22.5.2023 |  Ingrid Waclawková |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Turistický kurz 8. ročníku

Turistický kurz  - 1. den 

V pondělí 22. 5. 2023 začal třídám VIII. A, VIII. B a VIII. C turistický kurz. Asi v 8,30 hod jsme vyjeli autobusem z Českého Těšína a v 9,30 hod jsme už byli na chatě Mečová v Horní Bečvě. Ubytovali jsme se a poobědvali. Po obědě následoval odpolední klid, pak jsme vyrazili na procházku kolem přehrady a na vyhlídku u lomu.

Vedoucí turisťáku pro nás vymysleli celotýdenní hru. Před ní jsme ještě měli večeři. Po večeři jsme si chvíli luštili ve hře a na chvíli jsme se stavili dolů na hřiště a  hráli různé hry. Ve 22,00 hod je noční klid.

A. Rucká, J. Rucká, A. Swienczková, V. Švajná, E. Pastrňáková, K. Křístková 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies