Vánoční skřítek

15.12.2022 |  Jiří Raszyk |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Výtvarná vánoční soutěž

Nepotkali jste náhodou u nás ve škole vánočního skřítka?
V předvánočním čase si svátečně zdobíme nejen své domovy, ale i školu. Velký vánoční strom doplňují stromky a dekorace ve třídách. Ráno slyší příchozí koledy, kterými všechny vítá pan školník, a do toho všeho… vánoční skřítci! Objevili se na výstavě na hlavní chodbě a najednou jich bylo všude plno. Velcí, menší i úplně prťaví. Nakreslení, vymodelovaní, slepení i ušití… Všechny vytvořili žáci naší školy do výtvarné soutěže, kterou jsme vyhlásili společně se SRPŠ.

O nejhezčích skřítcích, jejichž autoři byli odměněni dárkovým balíčkem, rozhodly anketní lístky. Svůj hlas mohli odevzdat žáci i zaměstnanci školy. Milým překvapením pro organizátory soutěže bylo, že opravdu každý skřítek získal několik hlasů, žádný nezůstal bez povšimnutí. Děkujeme všem dětem, které do soutěže svého skřítka přihlásily, a gratulujeme oceněným.

Kategorie 1. – 3. ročník
1. místo: Viktorie Kadłubiecová z III.C