Deník lyžařského výcviku - Den 1

14.2.2023 |  Roman Kaľavský |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Sešli jsme se u jídelny ZŠ Ostravská, naložili batohy a vyrazili na cestu. Cesta trvala přibližně 40 minut. Když jsme dorazili k chatě, uviděli jsme tam velký kopec, který musíme vyjít s kuframa a lyžema. Úspěšně jsme kopec porazili.

Autobus odjel a tady to všechno teprve začíná. Rozdělili nám pokoje a vyrazili jsme do nich. Po chvíli si nás učitelé svolali do jídelny, aby nám řekli co dál. Když jsme byli řádně poučeni, vyřešili jsme pár organizačních a poté jsme se začali vybalovat. Na chodbách nám vyvěsili rozvrhy s programem dne. Přišel čas oběda. Po obědě jsme vyrazili na svah. Úspěšně sice s bolavýma nohama jsme svah sjeli. Namáhavě jsme se doplazili na pokoje, abychom zjistili že se zase máme sejít. Naštvaně jsme se tam dostali. (Pan učitel moc nadšeně nevypadal). Řekli nám, že jsme toho na svahu trochu (hodně) zapomněli. Po vrácení všech předmětů na své místo, jsme šli na večeři. Následoval večerní program. Hráli jsme seznamovací hry, myslím že to všechny zabavilo. Unaveně jsme šli spát.

Fotogalerie