Deník lyžařského výcviku - Den 2 a 3

16.2.2023 |  Jaroslav Šlehofer |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Lyžařský výcvik 7. tříd pokračuje, můžete si přečíst jak to vidí žáci.

Ráno 14.2. jsme byli na svahu a pár lidí se přesunulo do lepší skupiny, takže se nám daří. Odpoledne jsme také lyžovali. Pak po večeři jsme hráli hru, jelikož byl Valentýn, tak to mělo valentýnskou tématiku. Vylosovali jsme si papírky, a potom jsme měli najít dvojici, např. Jeníček a Mařenka. Spolu ve dvojici jsme měli za úkol vymyslet valentýnskou básničku o těch našich pohádkových postavách. Vítěz dostal odměnu. Rozdali se valentýnky a pak jsme šli do svých pokojů.

Valča Havlíčková 7.B

Dnes 15.2. 2023 jsme na snídani měli cereálie nebo rohlík se zeleninou. Po snídani jsme se dozvěděli, že jdeme na bowling. Spolu jsme šli po skupinkách 7.A a 7.C a samotná 7.B. Po bowlingu jsme měli oběd, na který jsme měli pohankovou polévku a rizoto. Po obědě jsme měli odpolední klid a po něm jsme šli na svah. Na svahu skupina nejlepších se učila obraty, ostatní skupiny sjížděli svah s různými cviky a začátečníci se učili obloučky a brzdit. Dodržovali jsme pitný režim a docela jsme si to užili. Dostali jsme zprávu, že dneska bodování pokojů bylo nejlepší ze všech dní. Na večeři jsme měli svíčkovou a byla moc dobrá.

Emma Žákovičová 7.C