Sportování to nás baví

7.10.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

Naše mateřská škola jako první navázala spolupráci s panem Karlem Kulou, manažerem sportu SÚZ Český Těšín. Díky jeho nadšení a obětavosti, mohla proběhnout, v pátek 7. října, první lekce Sportování s trenérem pro předškolní děti.

V 10:00 nás před novou sportovní halou čekal trenér p.Ondřej Hanzel. Děti se převlékly v novotou vonících šatnách do sportovního oblečení a s nadšením se vydaly do nové haly: „Jupí“ „Ty jo!“, tak reagovaly děti po vstupu do ní. Pan trenér byl na děti skvěle připraven. Hra střídala hru, měnily se pomůcky, pravidla her. Nadšené děti pohotově reagovaly na profesionální pokyny pana trenéra. Hodina rychle uběhla, děti se nechtěly loučit, prosily o další hru. Nic se nedalo dělat, budeme si muset počkat na 21. říjen, kdy proběhne další setkání.

Opravdu velké díky patří panu Karlovi Kulovi za bezplatné zprostředkování prostor i zajištění skvělého trenéra p. Ondřeje Hanzela.

Děkují děti a kolektiv MŠ Hrabinská