Hrajeme si s barvami

20.10.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

To je název akce, kterou naše MŠ Hrabinská (dne 20. října 2022) uspořádala, za podpory pana Dronga, v prostorách staré požární zbrojnice.

Naše školička dostala sice nový kabátek, ale stále nám to kazí vzhled vchodových vrátek.

A právě to jsme se rozhodli, za vydatné pomoci našich zručných a ochotných rodičů změnit. Plot bychom chtěli oživit. A tak tatínkové vyzbrojeni barvami a štětci natírali dřevěné pastelky. Maminky, které se proměnily na výtvarnice, oplývající neskutečnou fantazii, vytvářely obrázky s podzimní tématikou. Věříme, že jejich výtvory nejen přispějí k zlepšení prostředí naší MŠ, ale i potěší oči kolemjdoucích. Děti neztrácely čas a s nadšením zdolávaly překážkové dráhy i trampolínu.

Odměnou všem za jejich obětavost byla dobrota v podobě vlastnoručně opečených párků, příjemně strávené odpoledne a dobrý pocit z práce, jenž potěší druhé.

Naše velké díky patří panu Drongovi a rodičům MŠ Hrabinská.