Pojď hokej hrát!

13.11.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

Naši MŠ navštívila p. sportovní referentka Nevelöšová. Snažila se děti nadchnout pro hokej.

Přišla maximálně připravená. Ve velké brašně měla ukrytou celou hokejovou výzbroj, nezapomněla na branky ani na vítězné poháry. Po krátkém úvodu si děti mohly obléci chrániče, dresy i přilby, potěžkat si poháry a pak odvážně zaútočily na branky. Brzy se přesvědčily, že dát gól není jen tak. Díky setkání si děti osvojily teorii, tu si mohou vyzkoušet v praxi na plánovaném lednovém setkání.