Vánoční setkání MŠ Hrabinská

15.12.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

Dnešní doba je velice náročná. Stále více častěji se lidem stává, že padají únavou, ztrácejí sílu, víru i naději. V touze rozveselit a potěšit lidi kolem nás, vznikl nápad, že společně s dětmi připravíme oslavu vánočních svátků trochu jiným netradičním způsobem. Rozhodli jsme se proto uspořádat „VELKÉ VÁNOČNÍ SETKÁNÍ“.
A tak se i stalo.

Ve čtvrtek 15. prosince v 15:00 hodin se ve ztemnělé Sportovní hale Svojsíkova začaly dít podivuhodné věci. V programu trvajícím téměř hodinu se prolínala videoprojekce na velkoplošné TV obrazovce s hudebním požitkem v podobě živě hraných skladeb a písní kantorek a jejich žákyň ze ZUŠ Pavla Kalety a také absolventek naší MŠ; se zpíváním, tančením a stínohrou našich dětí.
Vánoční čas je opravdu kouzelný – zjistili jsme totiž, že je mezi námi ještě spousta dobrých a ochotných lidí, kteří nezištně dokážou pomoci. Věřte, že bez těchto skvělých lidí jako jsou dámy Zdeňka Brodová, Dagmar Kinclová, Renata Novotná a pánové Karel Kula, Marián Čečot, Dušan Vítek, Jakub Konieczny, Jan Pohlodka, bychom se neobešli a za to jim patří naše obrovské uznání a poděkování. Naše poděkování míří také ke všem účinkujícím a
bezesporu také k rodičům našich dětí za jejich spoluúčast.
Krásné a klidné vánoční svátky v kruhu rodinném, nechť štěstím, zdravím a úspěchem jste provázeni po celý rok 2023.

Přeje

kolektiv MŠ HRABINSKÁ.