Setkání se zástupci charitního domu

19.12.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

Dne 15. 12. 2022 proběhlo ve Sportovní hale Svojsíkova „VELKÉ VÁNOČNÍ SETKÁNÍ" naší MŠ Hrabinské. U vchodu byl instalován vánoční strom, pod který rodiče mohli položit dárek pro opuštěné maminky s dětmi. A že jich bylo.
Po domluvě s panem Bc. Lubomírem Lukšíkem (sociálním pracovníkem) a paní Bc. Kateřinou Hojduškovou (vedoucí charitního domu) z charitního domu došlo v pondělí 19. 12. 2022 k předání dárků.

Děti z naší MŠ se na předání těšily a řádně se připravily – vědí totiž, že:
„NE VŠECHNY DĚTI MAJÍ ŠTĚSTÍ JAKO ONY. NEMAJÍ ŠŤASTNÉ DOMOVY, KDE SE MÁMY A TÁTOVÉ NA NĚ SMĚJÍ A RÁDI JE MAJÍ."
Proto jejich největší přání bylo:
„KÉŽ DARY NAŠE, POTĚŠÍ DĚTI VAŠE.“
„SNAD RADOST JEJICH BUDE STEJNĚ TAK VELIKÁ JAKO TA NAŠE.“

Děkujeme velice touto cestou našim skvělým rodičům, kterým nejsou lhostejní jiní.

Jsme na Vás pyšní.
Děkujeme.