Týden kostýmů na ZŠ Hrabina

18.5.2023 |  Karina Damková |  ZŠ Ostravská
Týden kostýmů na ZŠ Hrabina

Týden od 15.května do 19. května 2023 se na naší škole nesl v duchu kostýmů. Akce se koná ve spolupráci s Žákovským školním parlamentem.

Týden, který jsme nazvali spirit week, začal na naší škole v pondělí 15.5., kdy všichni měli přijít v pyžamu. Byla to módní přehlídka pyžam, overalů a županů.

Následující den „no backpack day“ neboli den bez batohů a tašek. Bylo tady hodně originálních nápadů – sušák na prádlo, kolečka, sudy, kočárky.

Ve středu byl den povolání a mohli jsme vidět spoustu zajímavých a vtipných profesí. Školou se procházeli zedníci, popeláři, lékaři, dokonce mafie s policií.

Čtvrteční den byl plný kouzel a nostalgie, jelikož se po škole pohybovaly pohádkové a filmové postavy z našeho dětství.

Týden se zakončil společenským oblečením – z holek se staly slečny v kostýmcích a šatech a z kluků mladí muži v oblecích.

Jsme rádi, že se akce vydařila a děkujeme všem za účast! – Žákům, kteří projevili svoji kreativitu a učitelskému sboru, který se aktivně do akce zapojil.

Žákyně 9. A, ZŠ Ostavská