Florbalisté ve školní družině

5.10.2023 |  Veronika Svobodová |  ŠD Zelená

V pondělí 25.9.2023 školní družinu navštívil pan trenér florbalu s mladými hráči klubu FBC Český Těšín.

Na školním hřišti dětem představili, jak se vlastně florbal hraje, na čem se hraje a jaká jsou jeho základní pravidla. Děti si mohly vyzkoušet práci s florbalovou holí, střelbu na branku, pohybový trénink a malý florbalový zápas.

Děkujeme panu trenérovi a jeho svěřencům za čas, který nám věnovali a celému klubu FBC Český Těšín přejeme mnoho sportovních úspěchů.