První seznamovací akce tohoto školního roku

20.9.2022 |  Kateřina Štensová |  MŠ Hrabinská

V úterý 20. září 2022 jsme se s dětmi těšili na „Společné posezení s vůní podzimu". Plánovanou akci, která měla proběhnout v areálu zahrady AMOS, jsme chtěli vkročit do nového školního roku 2022/2023. Bohužel nám nebylo nakloněno počasí a my se museli ze dne na den rozhodnout, zda akci nebude rozumnější zrušit nebo ji přesunout do malých prostor MŠ. Zvítězila druhá varianta.

Odpoledne s vůní podzimu zahájil kouzelník, jeho show sledovaly se zatajeným dechem nejen děti, ale i mnozí rodiče. Poté se přítomní rozešli na jednotlivé třídy, kde postupně plnili zadané úkoly:

1. Tvorba podzimních strašidýlek

2. Pouštění lodiček

3. Sklizeň brambor – překážková dráha

Všichni se po splnění úkolu sešli v našem zdravém bufetu u mís s bramborami, k nimž si mohli vybrat ze čtyř zdravých dipů. Na cestu jim svítil světélkující balónek, který si před odchodem vyrobili. Loučili jsme se s pocitem příjemně stráveného odpoledne.