Divadelní představení Bajka podruhé

19.1.2023 |  Pavel Buchta |  ZŠ Ostravská
Divadelní představení Bajka podruhé

Druhé představení loutkové scény Bajka zhlédli žáci prvního stupně ZŠ Ostravská ve čtvrtek 19. ledna. Nasedli jsme do Nautilu, dokonalé podmořské lodi, a ponořili jsme se do tajemných podmořských hlubin inscenace 20 000 mil pod mořem. Všechny nás zaujaly osudy kapitána Nema a tří statečných mužů, které zachránil před smrtí a pak je uvěznil ve své lodi.

Přečtěte si, jak divadelní hru zhodnotili žáci 2. B, a nahlédněte do galerie reflexe čtvrťáků a páťáků.

• Líbily se mi medúzy a jak potápěli francouzské lodě. (O. Siostronek)
  • Líbily se mi ty holky a ty šaty. A ten podvodní svět. Mně se to líbilo!! (A. Kabotová)
  • Kulisy se mi líbily, ale dal bych tam víc věcí z knihy. (S. Nawrat)
  • Bylo to dobrodružné a krásné divadlo na 1*. Byla tam krásná hudba a krásné loutky. (M. Bosák)