Setkání s prvňáčky

7.12.2023 |  Naděžda Pawelková |
Setkání s prvňáčky

Ve středu 29. listopadu proběhla hodina tělesné výchovy našich předškoláků společně s dětmi z první třídy ZŠ Slezská. Pro naše děti to byla obrovská motivace a možnost vyzkoušet si něco jiného, než na co jsou zvyklí z běžného dne ve školce. Během hodiny si vyzkoušeli pohybovou hru opičí bacil, vytahování mrkvičky, boj o dukáty a na závěr hru s padákem tulení mládě. Všechny to moc bavilo! Děkujeme základní škole a p.učitelce Janě Wojnarové za tuto možnost a budeme se těšit zase někdy příště!