Dopravní soutěž

2.5.2023 |  Iveta Klimšová |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Dne 25. dubna 2023 se na naší škole konala každoroční dopravní soutěž mladých
cyklistů.

Téměř čtyři desítky našich žáků v mladší a starší kategorii se utkaly ve dvou disciplínách: v teoretické části odpovídali na otázky z dopravní výchovy a v praktické části museli na kole zdolat jízdu zručnosti se šesti různými překážkami. Všichni účastníci se snažili ze všech sil a nakonec byli nejlepšími tito: v kategorii mladších žáků se na prvním místě umístila Zuzana Walentová (4.A), na druhém místě Lukáš Wróbel (5.C) a na třetím místě Marek Walica (5.B). V kategorii starších žáků získal první místo Jan Kapusta (9.C), druhé místo Matyáš Beczo (8.B) a na třetí místo dosáhla Tereza Slobodová (7.A). Čtyřčlenná družstva do městského kola doplní díky svému bodovému ohodnocení ještě za mladší žáky Liliana Rašková (6.C) a za starší Eliška Martynková (7.C).

Výhercům gratulujeme a budeme jim držet palce v městském kole, které se uskuteční ve čtvrtek 4. 5. 2023.
Všem dětem děkujeme za účast a "ať to šlape".

Fotogalerie