Knihy za starý papír

22.9.2023 |  Kateřina Sekulová |  ZŠ Slezská
Knihy za starý papír

Máme školu plnou čtenářů, a tak stále hledáme zdroje, jak dětem obohatit školní žákovskou knihovnu.

Jedním ze způsobů, jak na to, je akce „Knihy za starý papír“. Sbíráme letáky, časopisy, kancelářský papír… Ve spolupráci s firmou Demonta se sběr průběžně odváží.

Přestože jsou výkupní ceny papíru stále nižší, podařilo se nám v loňském školním roce získat finance na nákup několika knih. A letos pokračujeme!

Starý papír můžete přinést do školy v kterýkoliv školní den (pod schodiště pavilonu E nebo B na ZŠ Slezská).

K. Sekulová, Z. Mangirasová