Mikuláš ve škole

8.12.2023 |  Silvie Šustková |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Jak to bude letos? Co Mikuláš, anděl a čert? Přijdou vůbec do školy?

Tyhle otázky se v úterý 5.12. a středu 6.12. určitě honily hlavami mnoha dětí naších škol ZŠ Ostravská a ZŠ Slezská.

A přece přišel!

Skupinka žáků 9.A a 9.B a 9.C se letos vybraly do každé ze tříd na prvním stupni ZŠ Ostravské a ZŠ Slezské.  Krásné kostýmy, paruky, třpytky, uhlí, řetězy, dupání a klepání na dveře… Očekávání dětí se naplnilo! Někteří s radostí a jiní s obavami, strachem, či slzou v oku.

Říkanky, básničky, koledy potěšily Mikuláše, čerty i anděly natolik, že si každý přítomný žák odnesl balíček sladkostí a dobrot.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přichystání balíčků pro děti a žákům devátých tříd, kteří udělali radost svým nejmenším kamarádům.