Piškvorkový turnaj

29.11.2023 |  Madeleine Polášková |

Sobotní akce dětí II.A, III.B, V.A a dětí z DD Havířov

Vaše škola již druhý školní rok úspěšně spolupracuje s Dětským domovem Havířov. V sobotu 25. 11. 2023 vypukl dopolední turnaj v piškvorkách. Žáci zapojených tříd se nejen aktivně zúčastnili, dokonce doma pilně trénovali. Všichni soutěžící se plně soustředili na svůj výkon a všichni bojovali o 1. místo.

Celé dopoledne bylo příjemné díky přátelské atmosféře všech přítomých dětí, napečených domácích dobrot, které přinesli někteří žáci a také díky SRPŠ, které přispělo na občerstvení, nápoje a odměny.

Gratulujeme vítězům: Filip Horvath - 1. místo, III.B, Rostislav Šamaj - 2. místo, V.A, Terezka Krawiecová - 3. místo, V.A, 4. místo získala Viktorka z Havířova, které vítězství uniklo o vlásek.

Všichni jsme odcházeli spokojeni, snad některé děti malinko zklamané, že nezískaly medaili, ale o to nám vůbec nešlo. Rádi jsme se společně setkali /učitelé, vychovatelé, děti/ a potěšilo nás vzájemné vítání dětí z naší školy a dětí z Havířova, které se již díky naší spolupráci poznaly a vznikají i nová hezká přátelství.

Madeleine Polášková, Ivana Kulová, Pavel Buchta

Soubory ke stažení