Přátelský turnaj o putovní pohár

3.5.2023 |  Madeleine Polášková |  ZŠ Ostravská

Děti z III.A, III.B a IV.A se pilně připravovaly na "Přátelský turnaj ve vybíjené", na který jsme přizvali děti z dětského domova Havířov, s nímž naše ZŠ Hrabina započala ve školním roce 2022/2023 spolupráci.

V sobotu 22.4.2023 se pro nás otevřela škola a přivítala nás zasluněná tělocvična. Zúčastněných dětí bylo opravdu hodně, dokonce přišli i někteří žáci fandit své třídě. Vytvořili jsme 3 družstva a začal doslova boj o putovní pohár. Velmi aktivně se zapojily i děti z dětského domova. Díky SRPŠ a šikovným maminkám, které napekly,měly děti zajištěné občerstvení a každý účastník dostal malý dáreček.

Putovní pohár nakonec získala třída III.A, která měla velkou posilu v dětech z Havířova. Gratulujeme!

Sobotní sportovní dopoledne jsme si všichni užili a to nejen děti, ale i p.učitelky a p.vychovatel, kteří povzbuzovali své týmy. Akce by se mohla shrnout výrokem jednoho třeťáčka, který líčil, jak si užil dopoledne: "Tati, to bylo fakt skvělé!!!" Věříme, že ano!!!

M.Polášková, M.Ruszová, K.Matuszková