Škola v přírodě - 4. A, B, C 2024 (den 1)

23.5.2024 |  Kateřina Matuszková |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Škola v přírodě - 4. A, B, C 2024 (den 1)

Den první - dvoupatrový autobus a sluníčko

Pro některé děti byla jízda dvoupatrovým autobusem opravdový zážitek. Ti, co seděli nahoře, si připadali, jako by letěli. Ti, co seděli dole, zpívali celou cestu písničky (zkuste si tipnout, která je nejoblíbenější............. Je to Okoř!). Cesta uběhla nečekaně rychle. I se zastávkou na svačinu a toaletu jsme byli za 2,5 hodiny na místě.

Přivítalo nás sluníčko, krásné ubytování, pečené kuře s rýží a usměvavé paní učitelky.

Jakmile jsme se pořádně nadlábli a vytvořili kartičky na dveře, šli jsme hledat ukrytý dopis od pana Praděda. Protože nám počasí dnes opravdu přálo, stihli jsme si také zahrát fotbal, volejbal, přetahovanou, vyzkoušeli jsme si střelbu z luku a vzájemně se seznámili.

Teď už zbývá jen vyčistit zoubky a jít rychle brzy spát, abychom ten výlet na Praděd zítra zvládli!!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies