Škola v přírodě - den 2.

24.5.2023 |  Martina Palíková |  ZŠ Ostravská

Dnes jsme šli na horu Kotař. Byl to dlouhý výšlap.

Hledali jsme tam poklad, který našla naše kamarádka ze čtvrté třídy Melánie. Když jsme docházeli k naší chatě, začalo hřmět. Za chvíli byla bouřka. Na oběd jsme měli česnečku a rizito. Po odpoledním klidu jsme vyráběli misku a batikovali trička. Poté jsme se rozdělili do skupinek a paní asistentka nám četla hádanky. Hráli jsme Slepičí kvoč, pak jsme uklízeli a poslouchali u toho písničky. Na večeři byla rajská omáčka a masové koule. Chutnalo nám.

Zapsala: Sofie Wawrzyková, Iňa Matušínská

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies