Společný výlet členů Školního žákovského parlamentu

24.6.2026 |  Markéta Sikorová |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Společný výlet členů Školního žákovského parlamentu

Ve středu 17. června se zástupci Školního žákovského parlamentu z poboček Ostravská i Slezská vydali na společný výlet do Golf arény Třinec, který byl odměnou za jejich celoroční práci v ŠŽP.

 

Během programu si žáci vyzkoušeli základy golfu a pod vedením zkušených trenérů se učili správnému postoji i technice odpalu. Nechyběla ani zábava u golfových simulátorů, kde si kromě klasického odpalu zahráli také různé hry, například golfový bowling. Právě tyto soutěže a netradiční disciplíny přinesly mnoho veselých momentů a spoustu smíchu.

Společné setkání bylo skvělou příležitostí k poznání zástupců obou poboček, sdílení zážitků a upevnění vzájemných vztahů. Celý výlet se velmi vydařil a všichni si odnesli nejen nové zkušenosti, ale také spoustu hezkých vzpomínek.

Děkujeme všem členům ŠŽP za jejich aktivní práci během školního roku a věříme, že si tuto zaslouženou odměnu naplno užili.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies