Sportovní kurz 7. tříd - den 4

15.3.2024 |  Jaroslav Šlehofer |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Zprávy a fotografie ze 4. dne sportovního kurzu 7. tříd.

Čtvrtek

Dnes jsme vstávali v 7:30. Po snídaní jsme se rozdělili podle tříd na tři skupiny, kde jedna skupina šla na bowling a dvě skupiny stavěly v lese překážkovou dráhu z provázků. Každá skupina se takto vystřídala a pak jsme měli oběd. Po odpoledním klidu jsme šli vytvořené dráhy zdolávat. Pak jsme se rozdělili do týmů na závěrečný branně orientační závod, kde jsme na stanovištích plnili úkoly a zadávali do mobilní únikové hry jednotlivé odpovědi. Po večeři jsme se šli umýt a připravit na večerní diskotéku. Na začátek tam bylo několik soutěží a pak začala diskotéka. Diskotéka skončila ve 22:20 a ve 22:45 byla večerka.

Kluci 7.B

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies