Turistický kurz 8. ročníků 2024 - 3. den

16.5.2024 |  Jaroslav Šlehofer |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská

Třetí den turistického kurzu na Horní Bečvě očima žáků.

Ráno v 7.04 nás vzbudil Alex!!!! Museli jsme všichni jít s ním na rozcvičku. Vůbec se to nikomu nelíbilo, ale co už? Po rozcvičce jsme šli na snídani a byl nám objasněn program dne. V 9.00 jsme už byli nachystaní na kola, abychom jeli 17 kilometrů na Jurkovičovu rozhlednu, kde byl moc hezký výhled, ale nahoru vedlo hodně schodů. Pak jsme vyrazili směrem zpátky na chatu a stavili jsme se ještě v Albertu a na zmrzlinu. Až jsme zvládli ty příšerné kopce, byli jsme na chatě a šli jsme na oběd. Oběd byl dobrý a poté jsme měli odpolední klid plus opékání párků a táborák. Po opékání jsme měli ještě sportovní aktivity, za které jsme dostali sladkou odměnu. Celý den byl moc fajn a užili jsme si to všichni.                                      

Sepsaly holky z 8.B

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies