Vánoční Vídeň

22.12.2023 |  Karina Damková |

Dne 11. 12. 2023 jeli žáci 8. ročníků na exkurzi do Vídně

Dne 11. 12.  jsme si 8.A, B, C vyrazili do krásné, vánoční Vídně. Autobusem z Českého Těšína jsme vyjeli v 3:50. Cesta utekla vcelku rychle a ve Vídni jsme byli okolo 9:30. Autobus nás dovezl přímo k zámku Schönbrunn, kde jsme měli komentovanou prohlídku z online průvodce, pak následovaly první trhy, kde jsme měli rozchod. Po rozchodu jsme jeli metrem do centra kde jsme měli znova rozchod tentokrát na oběd nebo svačinu. Jako další zastávka byla katedrála sv.Štěpána. Pokračovali jsme na trhy k radnici. Byly krásné a velké všechno tam svítilo a bylo nádherně zdobené. Po této poslední zastávce jsme se nalodily do autobusu a jeli jsme domů.

Žákyně 8. A