Volby do Školního žákovského parlamentu

24.6.2026 |  Markéta Sikorová |  ZŠ Ostravská ZŠ Slezská
Volby do Školního žákovského parlamentu

Dne 15. června proběhly na naší škole volby do Školního žákovského parlamentu pro školní rok 2026/2027.

Volby se uskutečnily v příjemné atmosféře. Žáci měli možnost demokraticky zvolit své zástupce, kteří budou v následujícím školním roce reprezentovat své spolužáky a podílet se na chodu školy.

Všem nově zvoleným členům gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů, nápadů a chuti do práce. Už teď se těšíme na další školní rok plný zajímavých akcí, společných projektů a nových zážitků, které nám Školní žákovský parlament přinese.

Fotogalerie

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies