Výtvarná soutěž O pohár čeladenské ovečky

3.5.2024 |  Pavel Buchta |  ZŠ Ostravská

Také v tomto školním roce jsme se zapojili do výtvarné soutěže O pohár čeladenské ovečky. Téma 10. ročníku soutěže znělo "To nejlepší v Beskydech"

Na konci měsíce dubna jsme se zúčastnili slavnostního předávání cen a vernisáže soutěže na ZŠ Čeladná. Letos zaslalo soutěžní práce celkem 30 škol. Úroveň prací byla vysoká. Děti tvořily malby, kresby, z naší školy pak často trojrozměrné práce.

Na krásném 2. místě ve III. kategorii (6.–9. třída) 3D prací se umístil Matěj Drobiš ze třídy VII. A. Zvláštní cenu ředitelky ZŠ Čeladná pak obdrželi Adam Dziekanik a Samuel Nawrat, oba z III. B. Tito chlapci zhovovili, každý samostatně, věrné kopie kaple sv. Cyrila a Metoděje na Radhošti.

Po profesionálním koncertu zpěváka Vojtěcha Michalíčka předala ředitelka školy Mgr. Jana Satinská dětem diplomy a ceny. K úspěchu jim popřál i pan starosta Čeladné p. Pavol Lukša. Po občerstvení byl pro děti připraven zábavný program ve znamení sportu. Dospělí pak mohli ochutnat kulinářské dobroty při přátelském posezení.

Děkujeme za pozvání, výbornou organizaci soutěže i vernisáže a dětem gratulujeme k úspěchu.

Soubory ke stažení

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies