SRPŠ ve školním roce 24/25

10.9.2024 |  Jaroslav Šlehofer |  SRPŠ

Vážení rodiče, na ZŠ Hrabina 11 let funguje spolek rodičů a přátel školy. Pro děti a rodiče pořádáme během školního roku mnoho různých akcí, např. vítání dětí v 1. třídách, karneval, radovánky, kuličkiádu, drakiádu, diskotéku, vánoční jarmark, mikiny pro žáky 9. tříd atd. Také přispíváme finančně na akce konané školou jako škola v přírodě, lyžařský a turistický výcvik, MDD, Den země a další školní soutěže a také přispíváme na akce pořádané družinou.

Chtěli bychom Vás poprosit o spolupráci a pomoc. Potřebujeme 2 ochotné maminky nebo tatínky z každé třídy. Zástupce své třídy ve výboru SRPŠ aktivně spolupracuje a podílí se na organizaci společných aktivit pro naše děti. V případě zájmu o spolupráci, prosíme, napište na níže uvedený email.

Zaplacení členského příspěvku 300 Kč za každé dítě bude možné Vašemu zástupci SRPŠ ve třídě na třídních schůzkách nebo do 31. 10. 2024 na bankovní účet, viz níže (do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno příjmení dítěte a třídu).

Děkujeme za podporu a pomoc, vedení SRPŠ

Email:             srpshrabina@zsostravska.cz

Číslo účtu:       2801012836/2010 Fio banka