Týden převleků

22.5.2023 |
Týden převleků

Jít do školy v pyžamu? Co by ne!

Běheme týdne převleků jsme vyzkoušeli, jak by to vypadalo...a že se v to uplakané pondělí nikomu nechtělo z postele, došli jsme všichni rovnou v pyžamu a někteří i s polštářem a plyšákem. Zapojily se nejenom děti ale i učitelský sbor a to byla podívaná.

V úterý nás čekal den bez aktovek a kreativitě jsme opravdu popustili uzdu. Sami se přesvědčíte, když nakouknete do fotogalerie.

Povolání a pohádkové postavy nám děti předvedly ve středu a čtvrtek. Všechny pohádkové postavy i hrdinové z oblíbených filmů ale řádně zasedli do lavic. V pátek jsme zakončili ve formálním oblečení a odevšad na nás vykukovali malí elegáni a krasavice.