V.A na návštěvě v Havířově

24.10.2023 |  Madeleine Polášková |
V.A na návštěvě v Havířově

Již druhým školním rokem spolupracujeme s Dětským domovem Havířov. V loňském školním roce si děti užily společné cvičení v tělocvičně na Ostravské, turnaj ve vybíjené o putovní pohár a společný výlet i s rodiči do Beskyd.

Tuto sobotu 21.10.2023 měli s naši páťáci jasný program. Dostali milé pozvání, aby navštívili kamarády v Havířově. Čekal je výtvarný workshop, měli možnost nakouknout do pokojíčků dětí, stihli okusit napečené dobroty a nakonec všichni opekli špekáčky na zahradě domova.

Počasí nám přálo, návštěva se vydařila. Už teď se všichni těšíme na další společnou akci!

Fotogalerie